פוסטים אחרונים
Please reload

אז מה כתוב עלייך בגוגל?

15/09/2012

 

המודפס הולך לעזאזל (בשורה מעולה ליערות הגשם), הטלוויזיה הולכת ודועכת (נראה הכל דרך האינטרנט), גם את הקניות אנחנו עושים דרך האינטרנט, אז למה אנשים ממשיכים לחשוב שקורות החיים שלהם זה מה שיקבע אם הם יתקבלו או לא יתקבלו לעבודה?
 

רוב מוחלט של האנשים שמגייסים אתכם לעבודה כותבים את השם שלכם בגוגל ולפי זה הם קובעים את הדעה  שלהם עליכם. ואתם? עדיין משקיעים בפיסת הנייר שנקראת קורות חיים? מה שיקבע הוא הגוגל שלכם- בזה אתם צריכים להשקיע.
 

כל פוסט שלכם בפייסבוק, כל ציוץ בטוויטר, כל תגובה על כתבה כלשהי שהיתה אי פעם- זה שם. זה המיתוג האישי שלכם.
 

זה אולי נשמע לכם רע, אבל המציאות היא פשוטה: כולם מוכרים, את עצמם. נכון, אסור להיות צבוע וכל היום להתנהג בצורה בה אתם מוכרים תדמית, אבל תבינו שגם אם אתם מתעלמים מזה, או חושבים שזה "מגעיל ולא אמיתי", זו המציאות. היא תהיה כזאת ללא דף קורות החיים בעוד שנתיים- שלוש. אז אתם יכולים להתרגז על זה, לחשוב את המחשבות שלכם על זה, או פשוט לחיות עם זה ולדעת איך להתנהג בהתאם למציאות הטכנולוגית הגוגלית הזאת.

 

כל המידע נמצא אצלנו בקצות האצבעות, "האח הגדול" הוא מי שרוצה את השירותים שלכם, חושב שאתם מועמדים לעבוד אצלו, והוא מחפש עליכם מידע באינטרנט.
 

המשמעות פשוטה: הכל שקוף, למכור תדמית מזויפת לא יעזור, אתם צריכים לבנות את המיתוג האישי שלכם בהתאם ליתרונות שלכם, בהתאם למה שאתם באמת ולדעת להוציא את זה החוצה. גם בגוגל וגם בחיים האמיתיים. 
 

לכל אחד יש מיתוג אישי, אתם חייבים לשלוט במיתוג שלכם, לא להשאיר את זה ליד המקרה.

Please reload

יצירת קשר
  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black LinkedIn Icon