פוסטים אחרונים
Please reload

איך למצוא תכנים לבלוג

11/02/2013

 

כתיבת מאמרים, טיפים ועצות בבלוג היא דרך טובה ונכונה בעיניי לתחזוק המיתוג שלך ושל החברה שלך.
 

אם אתה עוסק בתחום כלשהו, כדאי שתהיה מומחה בו, אבל זה לא מספיק. עלייך לספר לעולם שאתה מומחה בתחום הזה, והדרך הטובה ביותר היא לעשות את זה על ידי כתיבת מאמרים, צילום סרטונים והחזקת בלוג שמוטמע באתר שלך. ההתחלה היא בדרך כלל זורמת ושוטפת, עצם העובדה שיש לך ביד משהו חדש גורמת לזה שאתם כותבים בבלוג, בדרך כלל מההתלהבות. אבל אז, מטבע הדברים, הזמן עובר, ההתלהבות יורדת, ואז נשקפת סכנה של הזנחת הבלוג, גם בגלל השגרה השוחקת, וגם בגלל שקשה למצוא מקורות לכתיבה.
 

אז הנה כמה טיפים למציאת מקורות כתיבה, לא חלילה על מנת להעתיק, אלא על מנת לתת רעיונות לכתיבה, להעלאת דיונים והשתתפות בשיחות וירטואליות.

 1. הירשמו ל- google reader וחפשו את הנושאים המעניינים אתכם. זהו כלי מצוין כדי לקבל במקום אחד את הבלוגים והנושאים המעניינים אתכם.

 2. חפשו את מובילי הדעה בתחום שלכם בפייסבוק. יש להם רעיונות טובים, בלוגים טובים, ואתם יכולים לקבל מהם השראה.

 3. קראו אתרים גדולים ומובילים, אתרי חדשות, וכנסו למדורים המעניינים אתכם. אם למשל אתם עוסקים במדיה חברתית, כנסו לוואלה ו- YNET, היכנסו למדורי המחשבים, העסקים, ה-TECH, וקראו בהם.

 4. השתתפו בדיונים. אם ראיתם פוסט מעניין בפייסבוק, הגיבו אליו, ראו אם מה שאמרתם מעניין, שימו לב לדעות של האחרים. זה יכול להיות מקור נהדר לכתיבה.

 5. כנסו ל- www.ted.com זהו אתר נהדר שמקבץ הרצאות מדהימות במגוון תחומים. צפו בהרצאות מעוררות ההשראה שיש שם.

 6. קבעו לעצמכם לו"ז- קבעו ימים ושעות בהם אתם כותבים. כך תשמרו על משמעת כתיבה נכונה וטובה.

Please reload

יצירת קשר
 • Black Facebook Icon
 • Black Twitter Icon
 • Black Instagram Icon
 • Black YouTube Icon
 • Black LinkedIn Icon