פוסטים אחרונים
Please reload

הדרך המהירה להצלחה? לעבוד קשה, ואז עוד

15/09/2015

 

יש שני אנשים שאני עוקב אחריהם הרבה זמן, שניהם הצליחו בגדול, שניהם מותג אישי בזכות עצמם, המשותף להם? בנו את עצמם בעצמם. כששואלים אותם מה הסוד, עונים גם קייסי נייסטאט וגם גארי ווינרצ׳אק את אותה תשובה: תעבדו קשה, ואז תעבוד עוד יותר קשה.

אנחנו בתקופה בה יש ספרים של ״הדרך המהירה להצלחה״, ויש כאלה שאומרים לכם שבעזרת המדיה החברתית תוכלו לפרסם את עצמכם (וזה נכון), אבל בסופו של דבר, גם לכל אלה חובה שתתווסף עבודה קשה. כל חודש, כל שבוע, כל יום.
 

גם אם יש לכם ערוץ youtube מצליח- תצטרכו להכניס בו תוכן בכל שבוע ולייצר תכנים. אם יש לכם אינסטגרם מעולה- אתם יודעים שכשאתם מכניסים תמונות באופן קבוע, יש יותר תגובות. זה נכון גם לפייסבוק, זה נכון גם למי שיש לו חברת יחסי ציבור שמפרסמת אותו- אייטם חד פעמי לא יעשה את העבודה, חובה לייצר סביבו עוד תוכן.
 

אז מה תעשו בשנה החדשה? תשקיעו יותר, תעבדו יותר, ותייצרו המשכיות. גארי ויינרצ׳ק מייצר בלי סוף תוכן ומכריח את עצמו לעבודה קשה, למרות שכבר יש לו את המיליונים. קייסי נייסטאט מייצר כל יום סרט, כל יום! והוא כבר עושה סרטים לנייקי ומרצדס. אם שניהם, שכבר ״עשו את זה״, ממשיכים לעבוד קשה לייצר תוכן ולהצליח, אז ברור ומובן מאליו שגם אנחנו צריכים לעשות את זה.
 

אין נוסחאות קסם, בסוף זו עבודה קשה.

Please reload

יצירת קשר
  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black LinkedIn Icon